Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

Przedwczoraj było wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie pojazdów mechanicznych będzie miało miejsce dziś po każdej Mszy św.

Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do udziału w Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce. Szczególnie gorąco zachęcamy do pielgrzymowania w grupach Akademickich Siedemnastek. Zapisać się można w dniach od 1 do 4 sierpnia w godz. 10.00 – 19.00, natomiast 5 sierpnia w godz. 10.00 – 20.00 przy kościele św. Anny w Warszawie.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Łukasz Mariusz Stępniewski, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim oraz Małgorzata Maria Leżyńska, panna z parafii tutejszej.

Rafał Robert Jemioło, kawaler z parafii św. Wojciecha w Łodzi oraz Agnieszka Kołacha, panna z parafii tutejszej.

Jeżeli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między w/w osobami, zobowiązany jest poinformować duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono nas wspiera, byśmy gorliwie wsłuchiwali się w słowa Jezusa Chrystusa.