Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 15.03.2015 r.

krzyz1Rozpoczęliśmy dziś w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. dr Tomasz Mioduszewski – pallotyn z Lublina, wykładowca w naszym seminarium. Dziś nauki rekolekcyjne będą podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę spotkania rekolekcyjne o godz. 9.00 i 18.30. Spowiedź pół godziny przed Mszą Św. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na konferencję dla małżeństw.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie nowopowstającego Kręgu Domowego Kościoła. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć w nim udział, prosimy o jak najszybszy kontakt z duszpasterzami.

W czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa. Msze Św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Dzieci zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 16.00, dorosłych na 18.00, młodzież na 19.15.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się 23 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Dziękujemy mieszkańcom Gołaszewa za ofiary na renowację ołtarza św. Michała Archanioła. Serdeczne podziękowania składamy także wszystkim ofiarodawcom indywidualnym.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Bęsia na Warmii. Odbędzie się on w dniach 13 – 22 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas rekolekcji wielkopostnych będzie czasem szczerego otwierania się na Boże Światło.