Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 14 czerwca 2015 r.

naucz z lodziSpotkanie informacyjne dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 10.30 w kościele.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca obędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziękujemy wszystkim, którzy się angażowali w procesje eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała – ministrantom, bielankom, osobom noszącym chorągwie i feretron; wszystkim, którzy służyli swoim czasem i chęciami.

Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2541 PLN i 50 EUR.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na rekolekcje oazowe odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeźdżających na wakacje do Bęsi odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zakończona została renowacja ołtarza bł. Józefa Jankowskiego i męczenników z czasów II wojny światowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym możliwa była realizacja tego przedsięwzięcia.

Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mariusz Grzegorz Mikołajczyk z par. tutejszej i Aneta Dominika z d. Pielaszek z par. tutejszej
2. Marcin Jan Ejdys, kawaler z par. tutejszej i Emilia Maria Wańczyk, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.