Ogłoszenia Parafialne na trzynastą Niedzielę Zwykłą 28 czerwca 2015 r.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o 17.30.

W tym tygodniu rozpocznie się renowacja ołtarza głównego naszej świątyni. Prace potrwają ok 4 tygodni.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domu przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00. (W czasie wakacji nie będzie osobnej spowiedzi i Mszy dla dzieci.) Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Dzisiejsza taca przeznaczona zostanie na dofinansowanie rekolekcji oazowych i wyjazdów parafialnych dla dzieci i młodzieży.

Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Jakub Zbigniew Lipieta, kawaler z parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie i Karolina Marta Kolis, panna z parafii tutejszej (2)

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.