Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 05 lipca 2015 r.

jezus w synagodzeZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca obędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert w ramach XI edycji Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina". Wystąpią: Wojciech Gierlach – bas, Jerzy Szopiński – skrzypce i Bartosz Jakubczak – organy.

Trwają prace nad renowacją ołtarza Królowej Apostołów. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na pokrycie kosztów renowacji.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.

Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Tomasz Paweł Zadrożny, kawaler z par. tutejszej
Martyna Wronka, panna z par. św. Michała Archanioła w Płońsku
2. Piotr Jan Kacprzak, kawaler z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Sylwia Danuta Salińska, panna z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech światło bożej łaski pozwala nam rozpoznawać Chrystusa przychodzącego do nas w naszej codzienności.