Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 29 listopada 2015 r.

roratkaRozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Na roraty dla dzieci zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 16.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony.

Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.30 nastąpi wprowadzenie ministrantów w kolejne stopnie ich posługi.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy we wtorek na adorację od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dzieci zapraszamy na spowiedź w piątek od godz. 15.30 i na Mszę św. o godz. 16.00. Spowiedź dorosłych od godz. 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Tego dnia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na medytację maryjną.

Kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży i studentów odbędzie się w najbliższy piątek, 4 grudnia, o godz. 19.30 w domu parafialnym. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Od przyszłej niedzieli dzieci z naszej parafii będę prowadziły sprzedaż ozdób i kartek świątecznych.

Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że w sobotę, 12 grudnia od godz. 11.00 do 18.00 w domu parafialnym odbędzie się dla nich dzień skupienia. Obecność obowiązkowa.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nam pomaga być czujnym i nie przegapić przychodzącego Pana.