Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 08 maja 2016 r.

wniebowstapienie6Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w niedziele i uroczystości o godz. 17.30, w dni powszednie o 18.00.

We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Po Mszach Św. zbierane są dziś ofiary do puszek dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Ekwadorze.

W tym tygodniu dwie grupy księży będą świętować swoje jubileusze kapłańskie. Msżę na 25. rocznicę święceń księża odprawią w poniedziałek o godz. 11.30, natomiast na 30. rocznicę we wtorek o 18.30.

Próby przed uroczystością I Komunii Św. odbędą się w poniedziałek i czwartek o godz. 19.15. w kościele. Spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. odbędzie się w piątek o godz. 16.00.

"Mężczyźni Świętego Józefa" - czyli męska grupa biblijna rozpoczyna nowy cykl spotkań pt. "Jak być katolickim mężczyzną we współczesnym świecie?". Zapraszamy mężczyzn w każdym wieku na pierwsze spotkanie z tego cyklu. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek o godz. 20.30 w domu parafialnym.

Obchody Uroczystości N.M.P, Królowej Apostołów – patronki naszej świątyni i parafii rozpoczniemy Mszą Św. prymicyjną, którą neoprezbiterzy odprawią w piątek o godz. 18.30. Po tej Mszy będą wszystkim zgromadzonym udzielać błogosławieństwa prymicyjnego.

W sobotę o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza Św. podczas której dzieci przystąpią po raz pierwszy do Komunii Św.

W sobotni wieczór zapraszamy na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpocznie się o godz. 20.00 i zakończone będzie Mszą Św.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia zapraszamy też na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 16 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie,

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd dla dzieci do Sztutowa w dniach 27.06 – 07.07. Dzieci i młodzież zachęcamy także do udziału w rekolekcjach oazowych (1.07 – 17.07). Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

Jerzy Wojciech Jaguś, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim i Agnieszka Joanna Piotrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.