Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 25 września 2016 r.

bogaczilazarz1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 a w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pilegrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik odbędzie się dziś po wieczornej Mszy Św. w domu parafialnym.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów ocieplenia części katechetycznej domu parafialnego.

Na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi we Włoszech zebraliśmy 2.294 PLN. Pieniądze zostały przekazane do kurii metropolitalnej.

W przyszłą niedzielę w ramach spotkania chórów polonijnych gościć będziemy chór „Polonia" z Tallina w Estonii. Towarzyszyć nam będą podczas Mszy Św. o godz. 12.00 a po tej Mszy wystąpią z koncertem, na który serdecznie zapraszamy.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 3 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

16 września odbyło się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do grona kandydatów, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej lub bezpośrednio do duszpasterzy. Przypominamy, że kandydatami mogą być co najmniej uczniowie klasy 3 gimnazjum. Pierwsze spotkanie formacyjne odbędzie się w czwartek, 6 października.

W furcie Seminarium można już zamawiać intencje mszalne na rok 2017.

Kamil Kostecki, kawaler z par. tutejszej i Angelika Aneta Matusiak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu pracy.