Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedziele Zwykłą 19 września 2010 r.

chrystus_ikonaDziś zapraszamy serdecznie na Nabożeństwo Fatimskie, po Mszy św. wieczornej. Prosimy przynieść spisane na kartkach intencje do Matki Bożej.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej, po Mszy Św. wieczornej.

W poniedziałek, o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej w domu parafialnym.

W środę, 22 września, zapraszamy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkanie to odbędzie się w domu parafialnym, o godzinie 19.15.

Zapraszamy dzieci na próbę scholi, w piątek na godzinę 16.45 do Szkoły Podstawowej nr. 2.

Od dziś prowadzimy zapisy młodzieży, która pragnie przygotować się do sakramentu bierzmowania. Zgłoszenia i zapisy przyjmuje ks. Krzysztof do końca września.

Przypominamy, że działa strona internetowa naszej parafii. Zapraszamy pod adres www.parafia-oltarzew.pl.

Robert Siudziński, kawaler z parafii tutejszej
Magdalena Agnieszka Mińko z par. św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.