PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 08 stycznia 2017r.

chrzestpanski7Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

maryslandZapraszamy dziś na film pt."Ziemia Maryi". Projekcja o godz. 15.30 w sali teatralnej pod kościołem (wejście na prawo od schodów głównych do budynku seminarium). Wstęp wolny. Przyjdźcie i zaproście znajomych. (zobacz recenzję)

Serdecznie zapraszamy na XX Wieczór Kolęd. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę, 15 stycznia 2017 r. o godz. 15:00 w naszym kościele. Zaśpiewają i zagrają zespoły muzyczne z Ożarowa Mazowieckiego i Ołtarzewa.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy osoby mieszkające przy następujących ulicach:
Poniedziałek – ul. Poznańska (numery nieparzyste od Ceramicznej na zachód; numery parzyste od Dworu Ołtarzew na zachód, wg tradycyjnej kolejności) /4 księży, pocz. 15.00/
Wtorek – Umiastów /2 księży/ i ul. Cicha /1 ksiądz, pocz. 15.00/
Środa – ul. Poznańska (od Umiastowskiej do Dworu Ołtarzew) /1 ksiądz, pocz. 15.00/
Czwartek – ul. Poznańska (od. ul. Umiastowskiej do ul. Cichej) /1 ksiądz/, ul. Kilińskiego /1 ksiądz/, ul. Parkowa /1 ksiądz/, ul. Brzegowa, Duchnicka i pozostałe domy za torami i ul. Kierbedzia (początek od ul. Brzegowej) /1 ksiądz/, ul. Ceramiczna, ul. Umiastowska /1 ksiądz, pocz. 15.00/
Piątek – ul. Mazowiecka /1 ksiądz/, ul. Lipowa /1 ksiądz/, ul. Sienkiewicza i Hallera /1 ksiądz/, ul. Sowińskiego /1 ksiądz, pocz. 15.00/
Sobota – ul. Tęczowa i 1 Maja /4 księży, pocz. 10.30/
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. W kolędzie pomagają nam księża z seminarium.
W czasie kolędy kancelaria parafialna funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sugerujemy wcześniejsze umówienie się telefonicznie bądź mailowo.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd zimowy dla dzieci do Kir k. Zakopanego. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 stycznia o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa. Dziękując Bogu za łaskę swojego chrztu rozwijajmy w sobie boże dary żyjąc miłością na co dzień.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama