Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 05 lutego 2017r.

obliczeSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy także wszystkie osobu, kóre chcą się włączyć w to dzieło modlitewne.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają modlitewniki.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w piątek zaagażowały się w demontaż dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła.

W ostatnim czasie gorącym stał się temat włączenia Ożarowa Mazowieckiego do aglomeracji warszawskiej. W związku z tym w najbliższym czasie odbędą się następujące spotkania:
- spotkanie z posłem Jackiem Sasinem, dziś o godz. 16.00 w sali teatralnej pod kościołem
- nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej, jutro o godz. 15.00 w Domu Kultury „Uśmiech".

W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.30 zapraszamy na modlitwę różańcową i Mszę Św. z wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.

W sobotę Scena Ołtarzew zaprasza na film "Miłość z netu". Projekcja odbędzie się o godz. 19.00 w sali teatralnej.

Jak łatwo zauważyć, trwają prace nad czyszczeniem i konserwacją ławek w kościele. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ten cel.

„Akademia Pod Aniołkami" przyjmuje dzieci w wieku od roku do lat 3 do nowego punktu w Święcicach. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej www.podaniolkami.pl lub na plakacie w gablocie.

Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.