Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 19 marca 2017r.

jezus i samarytankaDziś w naszej parafii odbędzie się projekcja filmu „Ufam Tobie". To film o miłości Boga, która nie zna granic. Film w 9 wersjach językowych został przekazany uczestnikom Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Projekcja odbędzie się o godz. 14.00 i o godz. 19.00 w sali teatralnej. Po projekcji – adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą zawierzenia życia Jezusowi Miłosiernemu. Przez całą niedzielę po każdej Mszy Św. można nabyć za dobrowolną ofiarą film „Ufam Tobie" oraz inne filmy o temetyce ewangelizacyjnej.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszach Św. zapraszamy do kawiarenki przy sali teatralnej. Kawiarenkę przygotowują członkowie grupy biblijnej.

Jutro przypada liturgiczny dzień obchodu uroczystości św. Józefa. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

W sobotę obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszę Św. zapraszamy o godz. 7.00, 18.30 i dodatkowo o 9.00.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątek: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00. Droga Krzyżowa dla młodzieży będzie odprawiona o 19.15 w kościele.

W przyszłą niedzielę ropoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Przemysław Podlejski SAC – wykładowca w naszym seminarium. Plan rekolekcji dostępny będzie w gablotach i na stronie internetowej parafii.

8 kwietnia (sobota) odbędzie się w Częstochowie Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Organizujemy wyjazd na to spotkanie. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Ostrów Pieckowski na Mazurach. Odbędzie się on w dniach od 17 do 29 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

Paweł Stanisław Hyża, kawaler z par. tutejszej i Joanna Marzena Csernak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów. Niech wielkopostne umartwienia prowadzą nas do prawdziwej przemiany życia.