Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedziele Zwykłą 10 października 2010 r.

dzienpapieskixW związku z X Dniem Papieskim w kościołach w Polsce jest prowadzona po Mszach Św. zbiórka ofiar na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodzież z ubogich rodzin.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 11 października o godz. 19.15 w kościele.

Próba chóru parafialno-seminaryjnego odbędzie się w środę, 13 października o godz. 19.00 w sali w seminarium. Zapraszamy nowe osoby chętne do śpiewania w chórze.

Próby scholi dziecięcej odbywają się w piątki o godzinie 16.45 w Szkole Podstawowej nr. 2.

Wszystkich lektorów i ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę, 16 października o godz. 12.00.

W sobotę o godz. 18:30 gościć będziemy w naszym kościele ks. Arcybiskupa Henryka Hosera SAC, który odprawi Mszę Św. w intencji Fryderyka Chopina. Po Mszy Św. odbędzie się koncert w ramach VIII Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka w barwach jesieni”.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencjach wypisanych na kartkach. Po Mszy Św. wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

W ubiegłą niedzielę na potrzeby seminarium w Keshero klerycy zebrali 2.660 PLN. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Na terenie gminy Ożarów Mazowiecki jest prowadzona akcja zbierania zabawek, pomocy szkolnych, gier planszowych i puzzli. Zostaną one przekazane do publicznych przedszkoli. Dary można składać w Biurze Poselsko – Senatorskim przy ul. Poznańskiej 127 A lok. 6. Można je też przynosić do domu parafialnego.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Od Maryi uczmy się postawy zawierzenia i wdzięczności.