Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 29 kwietnia 2018 r.

krzewwinny2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy od wtorku: w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Ze względu na długi weekend nie będzie tego dnia osobnej Mszy dla dzieci. Okazja do spowiedzi dla wszystkich od godz. 18.00.
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Informujemy, że ks. Kardynał udzielił na najbliższy piątek dyspensy od pokarmów mięsnych. Wiernych korzystających z dyspensy zachęca się, aby pomodlili się tego dnia w intencjach Ojca Świętego.

W najbliższą sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 ks. abp Tadeusz Wojda SAC udzieli święceń kapłańskich pięciu pallotyńskim diakonom. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Fundacja „Bożydar" składa serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę datki. Na rehabilitację dziesięcioletniej Amelki zebrali 2.234 PLN.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika na Mazurach w dniach 24 czerwca – 5 lipca. Chętni proszeni są o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

1. Artur Radomski, kawaler z par. św. Wojciecha w Wyszkowie i Martyna Ciećwierz, panna z par. tutejszej
2. Tomasz Rapacz, kawaler z par. tutejszej i Marta Okurowska, panna z par. tutejszej
3. Piotr Sawczuk, kawaler z par. Zwiastowania Pańskiego w Warszawie i Aleksandra Leszczyńska, panna z par. Zwiastowania Pańskiego w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Każdego dnia odnawiajmy swoją więź z Chrystusem.