Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha Świętego 20 maja 2018 r.

zeslanieds7Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30. Dodatkowo we wtorki o godz. 19.00 grupa chętnych gromadzi się na majówkę przy kapliczce św. Stanisława w parku.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 18.30 ks. abp Henryk Hoser udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. Próby przed uroczystością odbędą się w poniedziałek i czwartek o godz. 19.15 w kościele.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30 celebrować będziemy rocznicę I Komunii Św. Próby dla dzieci w środę o 19.30 i w piątek o 19.15.

W przyszłą niedzielę Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego zaprasza na koncert. Wystąpi orkiestra Uncover Soloists i akordeonista Łukasz Brzezina. Program koncertu obejmuje hity muzyki klasycznej dobrane specjalnie na okazję Dnia Matki. Usłyszymy m.in. Suitę z czasów Holberga Edwarda Griega, Rondo Antonina Dvoraka, Opale Concerto Richarda Galliano i wiele innych. Koncert odbędzie się w sali teatralnej o godz. 19.30. Wstęp wolny.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika na Mazurach w dniach 24 czerwca – 5 lipca. Chętni proszeni są o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

1. Arkadiusz Kotnowski, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Kamińska, panna z par. tutejszej
2. Łukasz Wojtyniak, kawaler z par. św. Karola Boromeusza w Żyrardowie i Marlena Kopeć, panna z par. tutejszej
3. Mariusz Gwiazda, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Zofia Pawlikowska, panna z par. św. Rocha w Lipkowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.