Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 19 sierpnia 2018 r.

swbernardDziś odprwawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec. Ze względu na remont schodów wejściowych całe nabożeństwo odprawimy w kościele – nie będzie procesji z figurą.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Królowej. Jest to patronalne święto polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie zwłaszcza o siostrach posługujących w Ołtarzewie.

W środę, 22 sierpnia odbędzie się koncert pt. „Podolski koloryt". Wystąpi młodzieżowy zespołu pieśni i tańca z Biłohirii na Ukrainie Oprócz ukraińskich utworów, w koncercie będą zaprezentowane tańce narodów świata. Zapraszamy w środę o 19.15 do sali teatralnej.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy przekazujemy serdeczne podziękowania za złożonę w ubiegłą niedzielę ofiary. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie ks. Włodzimierz zebrał 3.018 PLN.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

1. Jakub Kruszka, kawaler z par. tutejszej i Marta Skrobisz, panna z par. tutejszej
2. Mateusz Janusz Brociek, kawaler z par. tutejszej i Izabela Karolina Sulik, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Michałowicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.