Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia 2018 r.

mbczestochowska4W naszej parafii witamy serdecznie naszego nowego wikariusza – ks. Mariusza Zakrzewskiego SAC. Ks. Mariusz święcenia kapłańskie przyjął dwa lata temu. Posługiwał jako wikariusz w Sandomierzu. Życzymy mu, by posługa w naszej parafii przynosiła mu jak najwięcej radości i obfitowała w dobre doświadczenia.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy tego dnia o godz. 18.00.

Przypominamy, że wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

W ramach ożarowskiej sceny letniej odbywającej się w hali namiotowej na boisku UKS w Ołtarzewie Dom Kultury „Uśmiech" zaprasza dziś o godz. 17.00 na „Popołudnie z kabaretem".

Na prośbę władz samorządowych przekazujemy zaproszenie na Dożynki Gminne. Uroczystość odbędzie się w przyszłą niedzielę w Płochocinie. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha odprawiona będzie Msza dziękczynna w intencji rolników a o 14.00 na boisku rozpocznie się festyn dożynkowy.

Ze względu na dożynki spotkanie Żywego Różańca odbędzie się za dwa tygodnie, czyli 9 września.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Odbędzie się ona w dniach 22-23 września. Koszt: 290 PLN. Karty zgłoszeniowe wraz z informacjami można pobrać w furcie seminarium.

1. Mateusz Janusz Brociek, kawaler z par. tutejszej i Izabela Karolina Sulik, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Michałowicach
2. Jakub Pająk, kawaler z par. tutejszej i Alicja Karolina Łuczak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
3. Przemysław Stanicki, kawaler z par. tutejszej i Weronika Bancerz, panna z par. MB Fatimskiej w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.