Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 14 listopada 2010 r.

templeZapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy Św. wieczornej.

Przez całą niedzielę po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz Kościoła prześladowanego w Iraku.

Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w następujących terminach: grupa ks. Krzysztofa  w poniedziałek, 15.11 o godz. 19.15; grupa animatora Damiana w środę, 17.11 o godz. 19.30; grupa s. Lucyny w czwartek, 18.11 o godz. 19.15. Spotkania odbywają się w domu parafialnym.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.45 w Szkole Podstawowej nr 2.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 14.00. Spotkanie lektorów w sobotę o 15.00.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne uroczystość warszawskiej prowincji pallotynów. Kazania podczas Mszy Świętych głosił będzie ks. Marcin Gontarz SAC

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy cierpią prześladowania za wyznawaną wiarę.