Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 16 grudnia 2018 r.

janchrzciciel14Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas ks. Mariusz Marszałek – pallotyn ze wspólnoty w Ząbkowicach Śląskich. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. Dziś nauki podczas wszystkich Mszy Św. Plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W imieniu ks. Rektora zapraszamy dziś na koncert pt. „Drogi do Niepodległej". Wystąpią artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Polskiej Opery Królewskiej, Teatru Muzycznego w Lublinie. Koncert odbędzie się po wieczornej Mszy Św. w sali teatralnej.

Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek i w sobotę o godz. 7.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Dzieci i młodzież z grup parafialnych rozprowadzają ozdobione przez siebie pierniczki świąteczne.

Na ostatnie w tym roku spotkanie Dzieci Maryi zapraszamy w sobotę o godz. 11.00 do domu parafialnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ramach Gwiazdki Świątecznej dokonali już wpłat na remont dachu w domu dziecka w Rudniku nas Sanem. Gwiazdki nadal są dostępne na tablicy. Wpłat można dokonywać też poprzez stronę pomagam.pl.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich w terminie 28.01 – 03.02. Zapisy i szczegóły u ks. Mariusza.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.