Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 14 lipca 2019 r.

mbszkaplerzna1Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach powierzonych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).

Dziś jest ostatnia okazja, kiedy można przy furcie zapoznać się z tekstem obywatelskiego projektu ustawy o przeciwdziałaniu deprawacji dzieci i młodzieży w związku z niektórymi aspektami wprowadzanych do szkół programów edukacji seksualnej. Można tam złożyć swój podpis poparcia pod tym projektem.

1. Łukasz Sebastian Iwański, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Agnieszka Oliwia Płachecka, panna z par. tutejszej
2. Łukasz Jacek Malarowski, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie – Żbikowie i Aleksandra Mąka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.