Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 15 grudnia 2019 r.

janchrzciciel15Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas o. Andrzej Kuśmierski – dominikanin. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. Dziś nauki podczas wszystkich Mszy Św. Plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Scena Ołtarzew zaprasza na film pt. „Dotknij nieba". Jest to poruszająca opowieść o wierze, miłości, sile muzyki i utworze, którego duchowe przesłanie przyczyniło się do setek tysięcy nawróceń. Projekcja odbędzie się dziś w sali teatralnej o godz. 15.30. Bilety w cenie 10 PLN do nabycia 30 min. przed seansem.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu podczas rekolekcji (czyli w poniedzisłek, wtorek i środę) o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w środę, piątek i sobotę o godz. 7.00.

Dzieci z grup parafialnych rozprowadzają dziś dekorowane przez siebie pierniczki. Zebrane w ten sposób ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu na ferie.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci i młodzieży do ośrodka „Bojanowe Gniazdo" w Zaniemyślu koło Poznania. Wyjazd odbędzie się w dniach 16-21 lutego. Więcej informacji i zapisy – u ks. Mariusza.

Krystian Bartłomiej Foremnik, kawaler z par. tutejszej i Magdalena Żaneta Głębocka, panna z par. św. Aleksandra w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.