Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 09 lutego 2020 r.

apostchorychPrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Jura Strach SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na dzieła prowadzone przez pallotynów na Białorusi.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Ten dzień obchodzimy również jako Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy o godz. 10.30 do kościoła na modlitwę różańcową a o 11.00 na Mszę Św. podczas której osoby chore będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w rozbieranie dekoracji świątecznej i sprzątanie kościoła. Dzięki Waszemu zaangażowaniu poszło to nad wyraz sprawnie i szybko.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert zespołu „Oreada". Grupa prezentuje muzykę, którą sami określają jako FolkOFF. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Zespół powstał w 2016 roku, zagrał już wiele koncertów i jest laureatem wielu konkursów w kraju i za granicą. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w sali teatralnej.

Zobacz:
Oreada - "Kapliczkowe panny"
Oreada - "Mgła"
Oreada - "Ballada o synu sternika"

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.