PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 22 marca 2020 r.

uzdrow niew2Przypominamy, że do 29 marca udzielona jest dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Św. Z dyspensy mogą (a w wielu wypadkach powinny) skorzystać osoby w podeszłym wieku, z objawami choroby, dzieci i młodzież oraz ci, którzy się nimi opiekują a także ci, którzy obawiają się zarażenia. Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność na Mszy niedzielnej we wskazanym czasie nie jest grzechem. Jednocześnie zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie. Zachęcamy też do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawimy dziś o 17.15 w kaplicy. Będą one transmitowane w internecie. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się we wtorek w godz. 20.00 – 21.00. W środę nowennę do Matki Bożej Fatimskiej odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Drogę Krzyżową odprawimy w piątek o godz. 18.00.

Osoby, które ze względu na wiek czy stan zdrowia potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów, wykupieniu lekarstw czy załatwieniu jakichś spraw mogą się zgłaszać do parafii (telefonicznie, mailowo czy w jakikolwiek inny sposób). Są osoby, które zadeklarowały gotowość takiej pomocy. Jeśli ktoś jeszcze chciałby służyć jako wolontariusz, to prosimy, by skontaktował się z duszpasterzami.

Przypominamy, że można umówić się na spowiedź czy rozmowę w kaplicy w domu parafialnym. Link do kontaktów

Szereg wydarzeń modlitewnych z naszego kościoła i seminarium można śledzić na Facebooku: SAC @wiarawczasachzarazy i na YouTube na kanale Telewizja Misericordia.
Msza o 10:30 https://www.youtube.com/watch?v=RJQUISdNZ_8

Msza o 12:00 https://www.youtube.com/watch?v=nDEWYSGvlGE

Msza o 18:00 https://www.youtube.com/watch?v=O8v2mumDM4U


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama