PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 10 maja 2020 r.

bobola

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Św. będziemy w kościele odmawiać różaniec i zawierzać siebie i nasze sprawy orędownictwu Matki Bożej. O ile nic się nie zmieni, nie będzie jeszcze w tym miesiącu procesji z figurą.

Zgodnie z podaną już wcześniej informacją, zaplanowana na 16 maja uroczystość I Komunii Św. została przełożona na 19 września. Jednocześnie informujemy, że jest możliwość zorganizowania I Komunii indywidualnie. Jeśli są osoby zainteresowane taką formą, to prosimy o zgłaszanie się do katechetów i duszpasterzy.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i trzech osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Przypominamy, że można się umówić na spowiedź i Komunię Św. w domu parafialnym. Numery telefonów i kontakt e-mail można znaleźć na stronie parafii. Spowiedź w kościele odbywa się w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00, w niedziele podczas Mszy Św.

Dziś jest ostatnia niedziela, kiedy diakon Jan pełni posługę duszpasterską w naszej parafii. Za tydzień rozpocznie swoje rekolekcje, by za dwa tygodnie w Poznaniu przyjąć sakrament święceń w stopniu prezbiteratu. Dziękujemy serdecznie za jego zaangażowanie i ogrom pracy, którą włożył w funkcjonowanie naszej parafii w tym trudnym czasie. Niech sam Bóg, Jego błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Najświętszej będą dla niego największą nagrodą i wsparciem w dalszej posłudze.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy łączą się z nami podczas transmisji życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama