PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 17 maja 2020 r.

jp2mbf

Zapraszamy dziś na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Św. będziemy w kościele odmawiać różaniec i zawierzać siebie i nasze sprawy orędownictwu Matki Bożej. Tym razem nie będzie jeszcze procesji z figurą.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W poniedziałek obchodzić będziemy liturgiczną uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. W przyszłą niedzielę przypada natomiast uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Na przyszłą niedzielę, na godz. 10.30 zaplanowana była uroczystość rocznicy I Komunii Św. Zachęcamy, by uczestniczyć w tej Mszy poprzez transmisję internetową a w któryś wybrany przez siebie dzień powszedni przystąpić do spowiedzi i do Komunii Świętej.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 67 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 3 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 5 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Zwracamy się z gorącą prośbą o racjonalne używanie kontenerów na śmieci na cmentarzach. W ostatnim czasie bardzo wzrosły koszty wywozu śmieci i jeśli rachunki utrzymają się na takim poziomie, jak obecnie, to będziemy musieli podnieść opłaty cmentarne. Jednocześnie prosimy, by zwracać uwagę i w miarę możliwości reagować na wszelkie próby podrzucania swoich śmieci na cmentarz. Kolejną niepokojącą sprawą są powtarzające się incydenty podpalania śmieci w kontenerach. Prosimy sprawdzać, czy wyrzucane znicze na pewno już się nie palą.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy łączą się z nami podczas transmisji życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama