Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 08 listopada 2020 r.

pannyTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe.

Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W środę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00 i 18.30.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie.

Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.