PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

chrzestpanski11Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu o godz. 18.30 będziemy odprawiać Msze Św. w intencji mieszkańców następujących ulic i miejscowości:
poniedziałek – ul. Poznańska
wtorek – ul. Tęczowa, Rolna, Sowińskiego, Hallera, Reymonta
środa – ul. 1 Maja
czwartek – ul. Zamoyskiego
piątek – ul. Kościuszki
sobota – ul. Mazowiecka, Sienkiewicza, Parkowa.
Zachęcamy, by po Mszy zabrać ze sobą wodę święconą i foldery z modlitwą o błogosławieństwo boże dla domu i rodziny.
Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać". Przeznaczone one będę na pokrycie kosztów termomodernizacji kościoła oraz wykonania podjazdu i windy do kościoła. Plan Mszy za parafian dostępny jest na stronie internetowej parafii.


Ogłoszenie władz gminnych:
Na terenie gminy szczepienia przeciwko COVID-19 będą wykonywane w dwóch lokalizacjach w Józefowie przy ul. Lipowej 28A i w Kaputach, ul. Umiastowska 50 A.
Od 18 stycznia 2021 r. rozpoczynają się zapisy osób zainteresowanych szczepieniem przeciwko COVID 19. Po uzyskaniu informacji o terminie dostarczenia szczepionki, z listy oczekujących zostanie utworzona lista osób do zaszczepienia w konkretnych terminach.
Numery telefonów, pod które należy dzwonić oraz więcej informacji na temat organizacji szczepień znajdą Państwo na stronach internetowych przychodni oraz Gminy Ożarów Mazowiecki.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w nszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama