PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 14 lutego 2021 r.

cyryl i metody1Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie i na ulotkach.

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim zaprasza dzieci z zerówek i ich rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się 27 lutego online. Szczegóły dostępne są na plakatach i ulotkach. Dodatkowo w tygodniu od 1 do 6 marca (poniedziałek – sobota) istnieje możliwość indywidualnych spotkań w szkole z dyrekcją oraz dyżurującymi nauczycielami. Zapisy dla rodziców kandydatów do klasy 1 po 27 lutego przez sekretariat szkoły.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama