PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 21 lutego 2021 r.

kuszenie9Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek. Rozpocznie się ono Drogą Krzyżową o godz. 19.15 w kościele.

Na cmentarzu w Umiastowie zostało oddane do użytku kolumbarium, czyli miejsce z niszami, w których można składać urny z prochami. W kolumbarium są 64 nisze, w każdej z nich jest miejsce na dwie urny. Osoby zainteresowane dzierżawą takiej niszy mogą się zgłaszać do kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że ze względu na rosnące koszty wywozu śmieci zmuszeni jesteśmy podnieść koszt dzierżawy grobów z 900 do 1100 PLN (dzierżawa na 20 lat). Nowa cena będzie obowiązywać po Wielkanocy, czyli od 6 kwietnia.
Na stronie parafii w zakładce „Kancelaria" działa już wyszukiwarka grobów, które znajdują się na naszych cmentarzach.

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim zaprasza dzieci z zerówek i ich rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się 27 lutego online. Szczegóły dostępne są na plakatach i ulotkach. Dodatkowo w tygodniu od 1 do 6 marca (poniedziałek – sobota) istnieje możliwość indywidualnych spotkań w szkole z dyrekcją oraz dyżurującymi nauczycielami. Zapisy dla rodziców kandydatów do klasy 1 po 27 lutego przez sekretariat szkoły.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama