PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 18 lipca 2021 r.

maryofmagdala1Zapraszamy dziś na wieczorne nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Św. będziemy odmawiać różaniec w intencjach podanych nam na kartkach i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę przypada dzień, kiedy wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po każdej Mszy Św.

Przypominamy, że trwają zapisy na Warszawską Pieszą Pielgrzymkę Akademickich Grup Sedemnastych. Zapisać się można poprzez stronę internetową www.17-ka.org.pl.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

Scena Ołtarzew zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Dzieci zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 11.00, dorosłych w sobotę na 19.15. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mariusz Łukaszewicz, kawaler z par. Św Krzyża w Łomży i Iwona Oknińska, panna z par. tutejszej
2. Jarosław Sebastian Jaszowski, rozwiedziony po związku cywilnym z par. Niepokalanego Serca NMP w Łochowie i Aleksandra Konarzewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama