PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 01 sierpnia 2021 r.

przemienienie16Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica – pallotyn. Po Mszach zbierał będzie ofiary na misje pallotyńskie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia na szlak pątniczy wyrusza Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup Siedemnastych. Zapisy na pielgrzymkę nadal trwają poprzez stronę internetową www.17-ka.org.pl.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Osoby, które chciałyby w domu przyjąć Komunię Św. prosimy o zgłaszanie się telefoniczne. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Organizowana jest pielgrzymka modlitewna do Lichenia na „Noc walki o Boże Błogosławieństwo dla Polski". Wyjazd autokarem 6 sierpnia o godz. 16.00 spod Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim. Powrót 7 sierpnia przed południem. Więcej informacji i kontakt do organizatorów (tel. 512 461 689) na plakacie przed kościołem.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

Scena Ołtarzew zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Dzieci zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 11.00.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama