PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 08 sierpnia 2021 r.

edytastZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Po Mszy Św. o godz. 12.00 zapraszamy na koncert patriotyczny pt. „Jeszcze nie zginęła".

W przyszłą niedzielę zapraszamy też na nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Św. będziemy odmawiać różaniec w intencjach podanych nam na kartkach i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na potrzeby misji pallotyńskich ks. Włodzimierz zebrał 2.437 PLN.

Scena Ołtarzew zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Dzieci zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 11.00.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o osobach, które pielgrzymują w tym czasie na Jasną Górę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama