PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 22 sierpnia 2021 r.

swbartlomiejZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła a w czwartek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. w te dni odprawiamy wg porządku jak w dni powszednie.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.

Harcerze prowadzą zbiórkę używanej odzieży pod hasłem "Szafowanie dla Nikosia" na rzecz Nikodema Wasilewskiego, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Przekazać będzie można: odzież, obuwie, maskotki, poszwy, kołdry, poduszki, koce, firany, zasłony, obrusy, torby, plecaki. Przekazywane rzeczy muszą być czyste i zapakowane w worki lub kartony. Nie będą przyjmowane rzeczy, które nie nadają się do utylizacji. Harcerze odbierają wyżej wymienione rzeczy przez dwie kolejne niedzielę: dziś i za tydzień przed każdą Mszą Św. przed kościołem.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Tomasz Pietrzak, kawaler z par. tutejszej i Emilia Bielawska, panna z par. NMP Nieustającej Pomocy w Grodzisku Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama