PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 19 września 2021 r.

swmateusz1Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec w intencjach podanych nam na kartkach i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na cykl spotkań dla małżeństw pt.: „Szczęśliwe małżeństwo". Są to warsztaty, które pomagają współmałżonkom budować piękną i trwałą relację, odkrywać zasady dobrego dialogu małżeńskiego, komunikacji, oraz pomagają zakochać się w sobie na nowo! Prowadzone w ciekawy sposób przez małżeństwa o różnym stażu. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w kościele o godz. 19.30. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 27.09. Warsztaty poprowadzi Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca". Obowiązują zapisy: przez stronę internetową www.przyjacieleoblubieńca.pl lub po każdej Mszy Św. w zakrystii. Ze względu na formę warsztatową ilość miejsc jest ograniczona.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 20 września o godz. 19.15 w kościele.

Próba dla dzieci przed rocznicą I Komunii Św. (tych, które miały Komunię w 2020 r.) odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w kościele.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama