PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 26 września 2021 r.

archanolowie4Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W poniedziałek o godz. 19.30 rozpocznie się cykl spotkań dla małżeństw pt.: „Szczęśliwe małżeństwo". Są to warsztaty, które pomagają współmałżonkom budować piękną i trwałą relację, odkrywać zasady dobrego dialogu małżeńskiego, komunikacji, oraz pomagają zakochać się w sobie na nowo! Gdyby jeszcze jakieś małżeństwa chciały się zapisać na te warsztaty, prosimy zrobić to dziś w zakrystii lub przez formularz internetowy.

W środę przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 klerycy i bracia naszego stowarzyszenia złożą swoją konsekrację czasową.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o gdz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama