PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 03 października 2021 r.

rozaniec5Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Jutro w Wyższym Seminarium Duchownym odbędzie się inauguracja nowego roku akademickiego. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 9.00, której przewodniczył będzie metropolita gdański ks. abp Tadeusz Wojda SAC. Po Mszy Św. odbędzie się poświęcenie wyremontowanego gmachu seminarium.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy będą poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

W przyszłą niedzielę z racji XXI Dnia Papieskiego odbędzie się zbiórka ofiar na stypendia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Książka intencji na 2022 r. dostępna będzie w furcie seminarium od środy, 6 października. Przypominamy, że intencje na dany tydzień dostępne są w gablocie w wejściu do kościoła. Prosimy, by sprawdzać tam, czy dana intencja została prawidłowo zapisana, czy nie wkradły się jakieś błędy w imionach bądź nazwiskach poleconych osób.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. zbierane będą podpisy pod listem do ks. Kardynała o zgodę na dalsze odprawianie w naszej parafii Mszy Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Prosimy, by podpisywały się przede wszystkim osoby, które już uczestniczyły w tych Mszach bądź deklarują swoje uczestnictwo.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama