PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 17 października 2021 r.

synodDziś odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Dziękujemy za ofiary na stypendia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel 3.603 PLN.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy zespół „Czeremszyna" z Tarnopola na Ukrainie. Po Mszach Św. będą występować z krótkim koncertem, rozprowadzać swoje płyty oraz zbierać datki na dom dziecka.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian oraz osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama