PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 07 listopada 2021 r.

wdowigrosz1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W czwartek przypada Święto Niepodległości. Na Msze Św. tego dnia zapraszamy o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. Po Mszy o godz. 12.00 na boisku UKS Ołtarzew odbędzie się Kawaleryjski Piknik Niepodległości. Organizatorem tego wydarzenia jest Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego. Szwadron stacjonuje w Umiastowie i organizuje wiele wydarzeń patriotycznych i edukacyjnych. W ramach pikniku odbędzie się pokaz musztry konnej i władania bronią białą.
Tego dnia władze samorządowe zapraszają także na koncert patriotyczny pt. „Wolna i Niepodległa". Koncert składa się z utworów patriotycznych związanych z Odzyskaniem Niepodległości a także z pieśni z okresu II wojny światowej oraz Powstania Warszawskiego po współczesne piosenki patriotyczne. Wystąpi Klasyczny Kwintet Dęty oraz soliści: Krzysztof Ciupiński-Świątek - tenor i Katarzyna Pawłowska – sopran. Koncert odbędzie się na Scenie Ołtarzew o godz. 15.30.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Michał Siennicki SAC. Przybliży nam postać pallotyńskiego kandydata na ołtarze – ks. Stanisława Szulmińskiego SAC.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian oraz osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama