PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 28 listopada 2021 r.

swiecaadwentRozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00.
Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od 16.00, dla dorosłych od 18.00. Chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 1.009 PLN. Dziękujemy serdecznie za ofariarność. Pieniądze zostały przekazane przez konto archidiecezji.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama