Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 20 marca 2022 r.

figowiecZapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych zatytułowany: O Crux Ave. Obędzie się on dziś o godz. 19.00 w naszym kościele. Wystąpi chór kameralny Ab Imo Pectore pod dyrekcją Mariusza Latka.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również patronalne święto poznańskiej prowincji pallotynów. Msze Św. w naszym kościele będziemy tego dnia odprawiać o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. Tego dnia zgromadźmy się też w kościele o godz. 17.00 by włączyć się modlitewnie w Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, którego dokona papież Franciszek w Rzymie.

Zapraszamy serdecznie na czwarte spotkanie synodalne. Odbędzie się ono w najbliży poniedziałek, 21 marca. Początek o godz. 19.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. W przyszłą niedzielę nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji podamy wkrótce.

Dziękujemy serdecznie za wszelką pomoc okazywaną uchodźcom z ogarniętej wojną Ukrainy: zarówno tym, którzy przebywają w hali na Kręczkach, w domu parafialnym czy w seminarium, jak też tym, których przyjęliście do własnych domów.

Wolontariusze prowadzą dziś zbiórkę na leczenie Gabrysi chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.