Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 24 kwietnia 2022 r.

milosierdzie9Na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy dziś o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Rafał Kucharski SAC. Za kilka dni rozpocznie rekolekcje, by 7 maja przyjąć sakrament święceń w stopniu prezbiteratu. Dziękujemy już dziś za jego gorliwą posługę i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Od przyszłej niedzieli zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie będziemy je odprawiać o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Chętnych do pomocy przy demontażu dekoracji świątecznej zapraszamy do kościoła w środę na godz. 16.30.

Mamy 10 nowych ławek w kościele (stojących w bocznych nawach pod ścianami). Koszt za nie wyniósł 9 tys. PLN. Część z tego została sfinansowana jako dar ołtarza od dzieci pierwszokomunijnych.

1. Szymon Piotr Gawrych, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Dembowska, panna z par. św. Floriana w Mogielnicy
2. Oskar Artur Pokropek, kawaler z par. tutejszej i Anastasia Estelle Młynarczyk, panna z par. Apostołów Piotra i Pawła w Pęcicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.