PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 08 maja 2022 r.

dobrypasterz12Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą świece chrzcielne.

Ze względu na próby przed I Komunią w najbliższy wtorek wyjątkowo nie będzie wieczornej adoracji. Na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św.

Mszę Prymicyjną nowowyświęceni księża odprawią w naszym kościele w piątek o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.

Uroczystość Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w najbliższą sobotę w dwóch turach: o godz. 10.00 i 12.30. Próby przed uroczystością odbędą się w poniedziałek, wtorek, środę i czwrtek wg ustalonego harmonogramu. Spowiedź dla dzieci w piątek o godz. 16.00 i 17.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy rożaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika k. Mrągowa. Odbędzie się on w dniach 26 czerwca – 2 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama