PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha Świętego 05 czerwca 2022 r.

duchswiety2Tradycyjnie w pierwszą niedzielę czerwca obchodzimy Święto Dziękczynienia. Po Mszach Świętych prowadzona jest zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św. W środy po tej litanii będą odczytywane podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy na spotkanie będące swoistą kontynuacją spotkań synodalnych. Poświęcone ono będzie tematowi: Katolicy w obronie depozytu wiary. Wystąpienia wprowadzające wygłoszą: red. Tomasz Rowiński – absolwent UW oraz autor książek i publikacji o tematyce kościelnej, redaktor kwartalnika Christianitas i tygodnika Do Rzeczy, oraz pan Piotr Bednarski – absolwent i były pracownik KUL, działacz katolicki, członek stowarzyszenia „Przybądźcie Wierni". Po wprowadzeniu przewidziana jest dyskusja. Spotkanie odbędzie się w następny poniedziałek, 13 czerwca o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Stanisław Aleksander Hilcher, kawaler z par. tutejszej i Marta Aleksandra Szachowicz, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Michałowicach – Opaczy
2. Mateusz Michał Król, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Natalia Oknińska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama