PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 17 lipca 2022 r.

mariaimarta3Zapraszamy dziś wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornaej Mszy Św.

6 sierpnia wyrusza na szlak pątniczy 311 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania w pallotyńskich grupach „Siedemnastkach". Szczególnie zapraszamy do grupy „Białej", której przewodnikiem jest ks. Sebastian Rolka – nasz wikariusz. Zapisy już trwają poprzez formularz na stronie www.17-tka.org.pl

Organizowany jest wyjazd pielgrzmykowy do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Pielgrzymka odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 lipca. Informacje i zapisy u organizatorów pod numerem tel. 512 461 689.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Bartosz Król, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Juszczak, panna z par. Św. Franciszka w Izabelinie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama