PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 07 sierpnia 2022 r.

siedemnastka2022Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Wczoraj wyruszyła na szlak pątniczy 311 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Pamiętajmy o pątnikach w naszych modlitwach prosząc zwłaszcza o zdrowie, siły i dobrą pogodę, by oni mogli zanieść nasze intencje przed wizerunek Maryi na Jasnej Górze.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Dominik Zimnicki, kawaler z par.tutejszej i  Paulina Agnieszka Kasztelan, panna z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama