PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 25 września 2022 r.

lazarz i bogaczZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 klerycy i bracia naszego stowarzyszenia złożą swoją konsekrację czasową. Na tej Mszy gościć będziemy również uczestników pallotyńskiego Zebrania Generalnego, które w tych dniach obraduje w Konstancinie-Jeziornie.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert upamiętniający 78 rocznicę zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpi chór „Ab imo pectore" oraz soliści. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem.

Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Włoch w dniach 15-25 października. Mają jeszcze kilka wolnych miejsc. Program oraz kontakt do organizatorów dostępny jest w zakrystii oraz w gablotach ogloszeniowych.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwarki o godz. 16.30.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama