PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 02 października 2022 r.

aniolstrozSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy dziś na koncert upamiętniający 78 rocznicę zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpi chór „Ab imo pectore" oraz soliści. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na adorację wynagradzającą (tzw. Godzinę Świętą) o godz. 23.00. Informacje dotyczące nabożeństwa znajdują się na plakatach.

Prosimy, by zgłaszać telefonicznie chorych, do których księża mają się udać w piątek z Komunią Św. Dzieci zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00.

W piątek zapraszamy na wieczór uwielbienia. Chcemy wychwalać Boga naszym śpiewem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w sali teatralnej. Prowadzić będzie wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i parafialny zespół „Martis Carmen".

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 dwóch naszych alumnów przyjmie sakrament święceń w stopniu diakonatu.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Zimowy wyjazd dla dzieci odbędzie się w dniach 12-18 lutego przyszłego roku do Kielc na Karczówkę. Informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Od 12 października rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywać w kościele w środy o godz. 19.45. Więcej na ten temat będziemy mogli usłyszeć w przyszłą niedzielę.

Księga intencji mszalnych na rok 2023 będzie dostępna w furcie seminarium od jutra.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama