PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 30 stycznia 2011 r.

OfiarowanieSzkoła Słowa Bożego odbędzie się w dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W najbliższy wtorek wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu będzie przygotowaniem do Święta Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wraz z profesorami, wychowawcami i alumnami seminarium.

W środę przypada Święto Objawienia Pańskiego. Dodatkowa Eucharystia będzie odprawiona o godz. 9.00. Podczas tej Mszy Św. swoją konsekrację odnowią członkowie zgromadzeń zakonnych mieszkających na terenie naszej parafii: Siostry Urszulanki, Siostry Pallotynki, Misjonarze Krwi Chrystusa i Pallotyni.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. przyniesiemy chorym do domów od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy w piątek na spowiedź od godz. 15.30 i na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.00.

Nabożeństwo Pierwszej Soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Krzysztofa będą mieli spotkanie w następny poniedziałek, 7 lutego o godz. 19.30.

Dzisiaj przed kościołem po każdej mszy św. Stowarzyszenie Charytatywne Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych DOBROMIR prowadzi zbiórkę do puszek dla dzieci chorych i niewidomych z Lasek. Prośba do ludzi dobrej woli i wielkiego serca o wsparcie. Serdeczne Bóg zapłać.

W furcie można już zaopatrzyć się w najnowszy numer magazynu „Familia”. Tematem przewodnim jest w tym miesiącu problem działalności sekt. Poza tym znaleźć można artykuł o tym, jak katechizować własne dzieci oraz wywiady z s. Małgorzatą Chmielewską i z Antoniną Krzysztoń.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus – Światłość Świata prowadzi nasz przez naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama