PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 18 grudnia 2022 r.

jozef zwiastowanieSeminarium zaprasza dziś na koncert Wojciecha Bardowskiego pt. „Bożonarodzeniowe spotkania z kulturą". Koncert odbędzie się o godz. 16.30 w auli pod kościołem. Repertuar stanowić będą pieśni religijne i świeckie, polskie i zagraniczne. Serdecznie zapraszamy.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00. Podziękoania i prośby do Matki Bożej Fatimskiej będą odczytane w ramach Nowenny do Dzieciątka Jezus, którą odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

W sobotę nie będzie Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, czytaniu Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamaniu się opłatkiem i wspólnym śpiewaniu kolęd.

Przypominamy, że do sakramentu pokuty można przystąpić w dni powszednie od godz. 7.00 i wieczorem od 18.00. Ostatnia okazja do spowiedzi przed świętami w sobotę w godz. 7.00-12.00.

Wzorem ubiegłych lat pierwszą pasterkę odprawimy 24 grudnia o godz. 22.00 (zachęcamy, by na tę godzinę przyszli ci, którzy wybierają się wraz z dziećmi) a drugą tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30, 12.00. Nie będzie tego dnia Mszy wieczornej. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

W imieniu ks. Mariusza Zakrzewskiego składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na zakończenie rekolekcji. Na działalność wspólnoty pallotyńskiej w Kielcach na Karczówce ks. Mariusz zebrał 3.474 PLN.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd zimowy dla dzieci na Karczówkę w Kielcach w dniach 12-18 lutego. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Osoby, które chciałyby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską prosimy, by zgłosiły do nas taki zamiar. Dotyczy to zarówno tych, którzy od lat mieszkają w naszej parafii jak też nowych parafian. Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie, mailowo (dane kontaktowe są na stronie internetowej parafii) bądź też wypełniając kartkę ze zgłoszeniem, które są dostępne w furcie seminarium. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia. Porządek kolędy podamy po świętach.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama