PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 06 lutego 2011 r.

kaganek1Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Podczas Mszy Św. dzieciom będą wręczone modlitewniki.

Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Krzysztofa będą mieli spotkanie jutro, 7 lutego o godz. 19.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek, 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy o 18.30 na Mszę Św. z modlitwą w intencji chorych i wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.
(zob. Papieskie orędzie na Światowy Dzień Chorego 2011)

Stowarzyszenie Charytatywne Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych DOBROMIR składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli ubiegłotygodniową zbiórkę w naszej parafii. Na potrzeby stowarzyszenia zostało zebrane 2.855 PLN.


 

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Maryja niech nam wyprasza potrzebne łaski, abyśmy potrafili świadczyć na co dzień o Miłości Bożej.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama